Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • «Католицизм – найбільш переслідувана релігія в Європі»

  Бернар-Анрі Леві, французький атеїст, який відомий своїми лівоцентристськими поглядами, заявив в інтерв’ю, що католицизм є релігією, яка зазнає найбільших в Європі нападок. Також він висловив жаль, що проти Бенедикта XVI висувається стільки несправедливих звинувачень.

  «Думка Папи дуже важлива. А ми до нього несправедливі. Я не католик, але думаю, в цій ситуації має місце безліч упереджень, особливо це стосується антиклерикалізму, який останнім часом досяг величезних масштабів у Європі », – заявив Леві іспанській газеті АВС.

  «У Франції багато розмов про випадки паплюження єврейських та мусульманських кладовищ, проте, всі забувають, що поховання католиків паплюжаться постійно», – додав Леві. «Антиклерикалізм у Франції носить нездоровий характер. Так, ми маємо право критикувати релігію. Однак більшість нападок зараз несправедливо спрямовані на католицизм».

  Леві заявив також, що він підтримує ідею будівництва мечеті на т.зв. «Гранд-Зеро», місці теракту 11 вересня 2001, але виступає проти носіння паранджі. Водночас він ще раз підкреслив, що католицизм зараз більш переслідувана релігія, ніж іслам. Мусульман захищають у сучасному світі значно більше, ніж католиків, вважає Леві.

  За матеріалами: Седмица.ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 12
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus