Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Кількість християн у Святій Землі постійно зменшується

  Християни у Святій Землі живуть у страху, не мають можливості навідати родичів, а також молитись у святих місцях.

  В розмові з польською католицькою газетою «Nasz Dziennik» латинський патріарх Єрусалиму архиєпископ Фуад Туаль розповів про дві найголовніші проблеми Святої Землі. Перша – це питання миру, а друга – пов’язана з цим міграція християн на інші території.

  «Вже шістдесят років у Святій Землі безперервно триває конфлікт, панує насильство. Всі попередні засоби, які використовувались, не принесли очікуваного результату», – акцентує патріарх і додає, що кількість християн постійно зменшується. За його словами, сьогодні в Єрусалимі проживає 10 тисяч християн, 245 тисяч мусульман та 450 тисяч євреїв.

  Також архиєпископ поскаржився, що хоча туристи з усього світу відвідують святі місця, місцеві християни не мають такої можливості. Крім того, через бетонний мур в Ізраїлі багато сімей розділені і не можуть навідувати одні одних. Тому так багато родин вирішує покинути Святу Землю.

  За матеріалами: wiara.pl

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 2
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus