Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Британські християни не соромляться

  Християнська правозахисна група розпочала в Британії нову кампанію по захисту права християн відкрито сповідувати свою віру в суспільстві. Кампанію «Not ashamed» («Не соромлюся») ініціювала група «Christian Concern for our Nation».

  До числа прихильників кампанії вже приєднався колишній архиєпископ Кентерберійський Лорд Карі.

  Кампанія виступила з критикою дискримінації деяких християн, якій вони піддалися в результаті відкритого сповідування своєї віри. Зокрема, нещодавно розглядалася справа Гері МакФарлейна, соціального консультанта, якого звільнили за відмову консультувати одностатеві пари, і Ширлі Чаплін, медсестру, яку звільнили після того, як вона відмовилася зняти свій хрестик.

  В рамках цієї кампанії група просить християн носити логотип «Не соромлюся» в передріздвяний час, і 1 грудня оголошено Днем кампанії «Не соромлюся».

  Лорд Карі написав текст листівки для кампанії, в якій він пояснює, чому звістка про Ісуса Христа радісна для всіх. «Christian Concern» планує доставити листівки в кожен дім країни.

  Засновник групи Андреа Мінічелло Уільямс сказала, що візит Папи до Британії минулого тижня виявив спроби деяких людей прибрати Христа з суспільного життя і заховати віру.

  Міс Уільямс сказала, що кампанія направлена на те, щоб дати християнам основу мужності вистояти і сміливо сповіщати, що вони не соромляться того, в що вони вірять.

  Вона сказала: «Прийшов час для церкви знову прославити свій голос. Ми молимося, щоб ця кампанія запалила вогонь в християнах, і вони змогли зайняти належне місце в суспільстві. Символ кампанії «Не соромлюся» обраний у вигляді хреста, щоб нагадати про надію, яка є однозначно і лише в Господі Ісусі Христі».

  За матеріалами: Milites Christi Imperatoris

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 10
  Loading...
  Позначки:, , ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus