Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Збільшується кількість жертв релігійної нетолерантності

  Релігійна нетолерантність стала однією з основних причини переслідувань меншин – такі висновки опублікувала сьогодні в Лондоні Minority Rights Group – організація, що займається правами меншин.

  У рапорті стверджується, що від переслідувань страждають християни, мусульмани та інші релігії у країнах, де вони знаходяться у меншості.

  Релігійна нетолерантність стала новим расизмом, – вважає Марк Латтімер, – директор Minority Rights Group, – багато людей дискримінують через їх приналежність до певної релігії.

  Наприклад, в Іраку викрадають, ґвалтують та вбивають християн, а також визнавців інших релігій, які у цій країні належать до меншості.

  Життя релігійних меншин у деяких країнах обмежують приписи стосовно реєстрації релігії. Наприклад, у Єгипті, де держава визнає лише іслам, християнство та юдаїзм, бахаїсти можуть отримати паспорт тільки тоді, коли скажуть неправду про те, до якої релігії вони належать. Від 2001 року багато країн ввели або посилили реєстрацію релігійних спільнот. Зокрема, Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Сербія, Туркменістан та Узбекистан.

  У США та Європі щораз більше починають контролювати та утискати мусульман. Часто це відбувається в рамках антитерористичних акцій.

  Нагадаємо, з минулого тижня понад двадцять афганських християн, яких звинувачують у тому, що вони навертали мусульман, перебувають у в’язниці. Їм загрожує смертний вирок, оскільки у країні діє закон шаріату, що приписує страту відступників від ісламу.

  За матеріалами: wiara.pl

  Share/Bookmark

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 5
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus