Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • За відмову працювати в борделі можуть позбавити виплат

  Дружині пастора (далі К) євангельської церкви в Німеччині, яка зараз є безробітною, запропонували роботу в публічному домі. За законами Німеччини ця пропозиція є обов’язковою до виконання, інакше її можуть позбавити допомоги у зв’язку з безробіттям. Офіційний лист, завірений всіма необхідним печатками, вона одержала від працівника державної служби з працевлаштування.

  «У листі була вказана конкретна адреса, яка в нашому місті всім відома, як публічний дім, – розповідає К. – Також в листі було вказано, що я повинна написати туди заяву про влаштування на роботу, після чого вони її розглянуть. Крім того в листі були перераховані якості, яких працедавець від мене очікує: я маю гарно виглядати, бути чесною, пунктуальною, і мій робочий час не фіксований, тобто мене у будь-який момент можуть викликати на роботу».

  «Зараз я відвідую курси підвищення кваліфікації, щоб отримати офіційний диплом. Коли мені прийшов цей лист, я відразу пішла до свого викладача, показати їй цей лист. Вона порадила мені відразу ж написати відповідь, що я не можу піти туди працювати з моральних і релігійних причин, і допомогла скласти цей лист», – говорить К.

  За матеріалами: Milites Christi Imperatoris

  Share/Bookmark

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 8
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus