Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Дискримінація християн у школах Великобританії

  Інспектори британських шкіл дійшли до висновку, що викладачі не звертають уваги на переконання своїх учнів-християн, але при цьому дуже дбайливо ставляться до поглядів школярів, які сповідують інші релігії.

  «Недостатня увага приділялася учням, які активно практикують християнство. Їх досвід часто ігнорується, що різко відрізняється від уважнішого ставлення до досвіду учнів, що представляють інші релігійні традиції», – говориться в доповіді інспекторів, яку цитує британська газета «Таймс».

  За даними доповіді, навіть біблійні історії використовуються викладачами лише для того, щоб навчити дітей виражати свої почуття і проявляти співчуття до слабких і немічних, при цьому релігійна складова зовсім виключається.

  Так, один вчитель стверджував, що мета розповіді про зцілення Христом сліпого – зрозуміти, яке це, бути сліпим, і навіть запропонував учням написати твір про те, що вони втратять, якщо не зможуть бачити.

  На думку колишнього єпископа Рочестера Майкла Назіра-Алі, британська культура в цілому соромиться відкрито говорити про християнство, але ця сором’язливість не поширюється на інші віросповідання.

  Він також виразив побоювання, що вчителі можуть представляти релігію як «суміш цікавих ритуалів і свят».

  Викладати релігію стає все більш небезпечно. Торік вчителеві початкової школи з Лондона довелося звільнитися, після того, як він поскаржився директорові на антихристиянські упередження своїх учнів.

  У доповіді наводиться приклад, як один британський хлопчик сказав, що його тішить смерть зарізаного ножем адвоката, «адже він був християнином».

  Викладання релігії обов’язкове в британських школах, хоча і не входить в державну програму. Мета уроків – показати, що християнство – головна релігія Великобританії, а також дати уявлення про інші основні релігії країни.

  За матеріалами: Milites Christi Imperatoris

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 6
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus