Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • За відмову поширювати пігулки «наступного дня» – в’язниця

  Абортивні пігулки «наступного дня» повинні поширювати всі без винятку лікарні, в тому числі і католицькі – постановив Верховний Суд Мексики.Лікарі, які відмовлятимуться виконувати розпорядження, можуть бути звільнені з роботи, або навіть засуджені до ув’язнення.

  Багато лікарів в Мексиці визнає, що пігулка вбиває людину на першому етапі її розвитку. Однак суд визнав, що пігулка не вбиває людину і не суперечить антиабортивній поправці «Право на життя», яку прийняли кілька штатів Мексики.

  Глава Верховного Суду Гуілєрмо Ортіз підтвердив, що «судді прийняли рішення у дуже дискусійній і контроверсійній справі, але прийнято його згідно з їхніми юридичними знанням».

  Міністр Йозе Рамон Коссіо стверджує, що за законом лікарі не зможуть відмовити надати пігулку через мотиви совісті. – Якщо лікарі не хотітимуть видавати пігулки, то можуть натрапити на відповідні санкції. У випадку пігулки «наступного дня» ми не можемо говорити про скоєння аборту, отже лікар не має права прикриватися мотивом совісті – підкреслив міністр.

  Рішення суду стосується також лікарень, якими опікується Католицька Церква.

  За матеріалами: Milites Christi Imperatoris

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,83, Проголосувало: 6
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus