Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Студенти університету виступили проти датувань «від Різдва Христового»

  Група американських студентів Троїцького університету (Trinity University) у Сан-Антоніо, штат Техас, виступила з вимогою змінити зразок університетських дипломів. Їм не подобається, що дата видачі диплома починається словами «В літо Господнє … (таке-то)».

  «Диплом – це річ, важлива для будь-якої людини, кожен хоче мати можливість покрасуватися їм удома або на службі», – говорить мусульманин Сідру Переш, президент «Троїцької співдружності за розмаїтість». – «А згадка Господа прямо відсилає до Ісуса Христа, в якого вірить не кожен». Він вважає, що традиційне оформлення дати «не поважає різноманіття релігій у студентському середовищі».

  Ініціатива Переш отримала підтримку студентських організацій. Очікується, що піклувальники університету розглянуть її в травні.

  Проте і серед викладацького складу, і серед студентів багато людей заступилися за традиційну фразу. Її захисники вважають, що відсилання до історії університету, заснованого Пресвітеріанською церквою в 1869 році, цілком припустимі і ні для кого не є образливими. З 1969 року університетом керує незалежна рада піклувальників, але він зберігає «стосунки згоди» з Церквою.

  Президент студентської організації республіканців Брендан Мак-Намара зазначив: «Першою реакцією щодо будь-якої культурній традиції, в тому числі і релігійної, повинно бути бажання її сприйняти і поважати, а не позбутися її». Він також відзначив, що в звичаях і вигляді університету багато що нагадує про його церковне минуле, і почавши боротися з цією спадщиною, буде важко зупинитися.

  За матеріалами: regions.ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,60, Проголосувало: 5
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus