Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Лише 42% американців пов’язують Пасху з воскресінням Христа

  Хоча більшість американців знають, що Великдень – релігійне свято, менше половини пов’язують його з воскресінням Христа – такі результати виявило нещодавнє опитування соціологів з Barna Group.

  Соціологи запитали у жителів США, що таке Пасха. У середньому 70% у своїй відповіді згадали «релігію або духовність», хоча серед молоді до 25 років з релігією це свято пов’язують тільки 58%.

  Тільки 42% опитаних знають про те, що Великдень – спогад воскресіння Ісуса з мертвих. Інші респонденти назвали його просто «християнським святом», «святом Бога чи Ісуса», «святом Виходу» (євреїв з Єгипту), «святим днем» і т.д.

  «Пасха для більшості людей, як і раніше, пов’язана з релігією, але зміст свята губиться в їхній свідомості», – заявив президент Barna Group Девід Кіннаман. Соціологи опитали по телефону більше тисячі американців.

  За матеріалами: Благовест-Инфо

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,00, Проголосувало: 2
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus