Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Масонство вирушає на війну з Церквою. Це не жарт

  Колишній великий майстер Великого Сходу Франції закликає до об’єднання масонів на захист секуляризму Європи, який нібито знаходиться під загрозою. На його думку, Церква має занадто великий вплив на політику Старого Континенту.

  «Потрібно, щоб різні масонські ордени взялися до політики в доброму значенні цього слова (…) інформували про секуляризм і виголошували свою незгоду з тим чи іншим урядовим або європейським рішенням» – розповів бельгійській газеті «Le Soir» колишній великий майстер Великого Сходу Франції Жан-Мішель Кійярде. Він хоче, щоб «вільні каменярі» відкривали в Брюсселі власні представництва, які були б ціленаправленими на лобіювання в європейських установах.

  На думку масона, загрозою для секуляризму є… передбачений лісабонським трактатом «регулярний і відкритий» діалог органів ЄС з релігійними спільнотами. Крім того, на чолі найважливіших органів Євросоюзу стоять політики християни-демократи. Вільні мулярі повинні співпрацювати, серед іншого, в сфері поширення «концепції просвітництва людини і громадянина» з наголосом на «рівності незалежно від віри, раси чи сексуальної орієнтації».

  За матеріалами: Milites Christi Imperatoris

  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,69, Проголосувало: 16
  Loading...
  Позначки:, , ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus