Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Викладач влаштував цькування студента-християнина через його релігійні погляди

  викладач Каліфорнійський коледж звернувся до Апеляційниого суду США з проханням переглянути справу про образу студента викладачем.

  Студент Лос-Анжелеського міського коледжу, на прізвище Лопес, отримав завдання скласти текст виступу на вільну тему на 6-8 хвилин, а потім розповісти його перед класом. Лопес говорив про те, як він сам відчував присутність Бога у своєму житті і в долі інших людей.

  Коли він торкнувся теми «Бог і мораль» і згадав про шлюб як про освячений союз чоловіка і жінки, процитувавши при цьому Біблію, професор Джон Маттерсон обірвав його й обізвав «фашистським покидьком».

  Після цього Маттерсон ще не раз насміхався над Лопесом і його вірою, а також погрожував йому відрахуванням за проповідь релігії в державному навчальному закладі. Нарешті, на підсумковій роботі Лопеса замість оцінки професор написав: «Свою оцінку дізнаєшся у Бога».

  Лопес звернувся до окружного суду. Суддя Джордж Кінг не тільки вирішив справу на його користь, але і зажадав скасувати чинні правила поведінки для студентів, заявивши, що вони «послідовно забороняють висловлювати політичні та релігійні погляди, які відрізняються від загальноприйнятих у кампусі».

  За матеріалами: Regions.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 16
  Loading...
  Позначки:, , ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus