Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Архиєпископ Кентерберійський захищає християнство

  551 У своєму інтерв’ю The Telegraph архиєпископ Кентерберійський Роуен Уїльямс висловив свою думку про процеси, що відбуваються в релігійній сфері британського суспільства, і ролі політиків у ситуації, що склалася.

  Глава Англіканської Церкви сказав, що уряд помиляється, вважаючи, що християнство більше не відіграє ніякої значної ролі в житті британців, а також, що політикам варто було б більше говорити про свою віру, представляючи, таким чином, релігійні переконання як щось нормальне і звичне. На думку Уїльямса, багато ініціатив уряду, пов’язаних з релігією, полягають у тому, що «воно сприймає її як проблему, як ексцентричний вчинок, а віруючими можуть бути тільки диваки, іноземці і меншини». На таке сприйняття релігійної віри багато в чому вплинув зв’язок радикального ісламу з тероризмом, що кинуло тінь і на всі інші релігії. Бажаючи зменшити тривогу, пов’язану з релігійним екстремізмом, уряд прагне «контролювати і зменшити збитки», що наноситься релігійними віруваннями. «Проблема полягає в тому, що сприйняття віри як приватної справи кожного маргіналізує значення того вкладу, що вносять релігійні громади в життя цієї нації».

  Незважаючи на те, що найчастіше Вільямс говорить про «віру» взагалі, деякі його коментарі відображають настрої саме серед християн. Зокрема, протягом декількох років християни висловлюють невдоволення тим, що політики намагаються тримати «віру» в рамках особистих уподобань, про які не прийнято багато говорити. Крім того, побоюючись повторення терористичних актів у країні, уряд все більше грошей витрачає саме на мусульманські громади, скорочуючи витрати на фінансування церковних благодійних програм. Так, цього року в Шотландії мусульманським громадам було виділено 1,5 мільйона фунтів, у той час як християнським благодійним організаціям – 137 500 фунтів і єврейським організаціям – 110 тисяч фунтів.

  За матеріалами: Богослов.Ru

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 5,00, Проголосувало: 1
  Loading...
  Позначки:, ,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus