Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • У Венесуелі відмінили релігію в школі

  1i

  Католицькі єпископи Венесуели закликали до проведення референдуму з приводу нового закону, який виключив релігію зі шкільної програми.

  Архієпископ Каракаса кардинал Хорхе Уроса Савіно у своєму виступі по національному телебаченню заявив про зростаючу напругу у стосунках між державою та Католицькою Церквою, назвавши курс керівництва країни «конфронтаційним» по відношенню до католиків.

  Кардинал закликав мешканців Венесуели всіма дозволеними засобами захищати право на релігійну освіту. Він підкреслив, що нове законодавство про освіту не відповідає конституції країни і висловив сум з того приводу, що рішення про виключення із шкільної програми викладання релігії було прийняте парламентом без попередньої громадської дискусії.

  «Католицька Церква зробить все можливе, аби цей закон було відмінено», – заявив кардинал Хорхе Уроса Савіно.

  За словами президента Венесуели Уго Чавеса, за ініціативою якого був прийнятий новий закон, він буде сприяти «формуванню нової людини, члена соціалістичного суспільства».

  Прийнятий парламентом в середині серпня закон, вже викликав протести опозиційних партій та громадських організацій, які назвали його «ідеологічним та дискримінаційним».

  Після прийняття закону поліцейські в Каракасі розігнали сльозоточивим газом демонстрантів, які протестували проти реформи освіти, запропонованої Уго Чавесом.

  Святіший Отець 17 серпня призначив Апостольським нунцієм у Венесуелі одного із найбільш досвідчених дипломатів – монсеньйора П’єтро Пароліна, який брав участь у налагодженні стосунків Ватикану з азіатськими країнами, у тому числі – з Китаєм та В’єтнамом.

  За матеріалами: AGNUZ

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,00, Проголосувало: 1
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus