Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • «Всемогутнього Бога» вилучили із законодавства Кентуккі

  58

  Суд визнав неконституційним фрагмент законодавства штату Кентуккі, який посилається на волю «Всемогутнього Бога».

  Мова йде про закон 2006 року, що заснував у штаті Управління з внутрішньої безпеки. Позов в окружний суд у місті Франклін подали десять мешканців штату та національна організація «Американські атеїсти».

  Суддя Томас Уінгейт вирішив, що діюче законодавство порушує положення про відділення релігії від держави.

  «Цей законодавчий акт недвозначно вказує, що мешканці штату не можуть бути в безпеці без допомоги Всемогутнього Бога, – йдеться у висновку судді, – Навіть, якщо врахувати, що історично більшість жителів нашої країни добровільно сподіваються на захист Бога, це не дає Генеральній асамблеї права змушувати громадян до такої залежності».

  Фрагмент, у якому згадується про Бога, включив до законопроекту член Генеральної асамблеї штату Кентуккі від Демократичної партії Том Райнер. Райнер сподівається, що генеральний прокурор Кентуккі Джек Конуей оскаржить рішення судді. «вони стверджують, що це все пов’язане з релігією. Але Бог – це не релігія, Бог – це Бог», – вважає конгресмен.

  Закон 2006 року, зокрема, вказує, що «уповання на Всемогутнього Бога є життєво необхідним для безпеки штату». Крім того, біля входу у Центр надзвичайних ситуацій мала бути встановлена табличка, у якій йдеться про надію на Божу волю. «Це грубе порушення конституції – стверджує Едвард Кейджин, національний юридичний директор «Американських атеїстів».

  Генпрокурор Конуей поки що не вирішив, чи буде оскаржувати рішення суду.

  За матеріалами: Релігія в Україні

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,00, Проголосувало: 2
  Loading...
  Позначки:

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus