Будьте в курсі усіх новин, встановивши додаток CREDO для Chrome. За допомогою цього додатка Ви не пропустите жодної події.

 
Закрити
 • Суд зобов’язав британців віддавати дітей на усиновлення гомосексуалістам

  para_____

  Згідно закону про рівність, центри з усиновлення зобов’язані віддавати дітей також гомосексуальним парам. Суд вирішив, що християнські організації, які віддають дітей лише подружжям, дискримінують гомосексуальні зв’язки.

  Вирок ставить католицькі організації перед складним вибором: бути вірними Церкві чи працювати за законом.

  Вирок суду стосувався організації «Католицька Опіка», що працює в дієцезії Лідс. Крім інших проектів, якими займається служба (допомога літнім, неповносправним та хворим) цей великий фонд займається між іншим також і пошуком сімей для дітей з сиротинців.

  «Католицька Опіка» може втратити статус благодійної організації та державні дотації, якщо і надалі буде віддавати дітей лише природнім подружжям. Крім того, на неї до суду зможуть подати гомосексуальні пари, які хотіли б колись за її посередництвом всиновити малюка.

  Фонд звернувся до Комісії з Благодійних Організацій (Charity Commission) про затвердження свого статуту, за яким дітей у них всиновлювати зможуть лише гетеросексуальні пари. Таке рішення організація пояснила, опираючись на доктрину Католицької Церкви. Комісія передала цю справу до суду, який після довгих дебатів вирішив, що «Католицька Опіка» не може бути звільнена від закону з релігійних причин.

  Джерело: КАІ

  CREDO
  При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на CREDO обов'язкове.  Будь ласка, проголосуйте за цю статтю:
  Середня оцінка: 4,90, Проголосувало: 10
  Loading...
  Позначки:,

  Номер нашого рахунку в ПриватБанку 5168 7423 4714 4010
  Підтримати CREDO
  Виберіть суму
    грн/місяць
  CREDO — сайт і часопис для читачів, які хочуть жити свідомою вірою. Якщо Вам подобається те, що ми робимо, долучайтеся до збору коштів для праці редакції. Ми цінуємо кожен внесок!

  Слідкуйте за оновленнями CREDO в улюбленій соцмережі!
  Ми є в Фейсбуці, ВК та Твіттері.
  Підпишіться на розсилку
  А тут можна замовити наші футболки

  Читайте також

  Думки, висловлені користувачами сайту в коментарях, не відображають позицію редакції.
  Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію.

  Система Orphus